Tuzla Boat Show 2020 Başladı

Via Port Marina Tuzla’da gerçekleşecek olan Tuzla Boat Show 7-15 Kasım 2020 tarihleri arasında ziyaretçilerini 10:00 ila 18:00 saatleri arasında ağırlayacaktır.

Erke Marine olarak ilk fuarımız olması sebebiyle heyecanlıyız. Dünyanın bir numaralı elektrikli Dıştan Takma Motorları olan ePropulsion markanın tüm ürünlerini fuarda tüm denizcilerin bilgisine sunuyoruz.

Özellikle bataryası üstünde olması,kompak dizaynı ile Yelkencilerin tercihi olan Spirit 1.0 Plus (3hp) modelimizi su havuzu içinde test etme imkanı ile görsel bir tanıtım yapıyoruz. Ayrıca isteyen Denizciler marinadaki botumuzun üzerinde bulunan Spirit 1.0 Plus ile seyir ve test imkanı bulmaktadır.

Harici batarya ile çalışan NAVY 3 (6hp)  ve NAVY 6 (10hp) modellerimizde Erke Marine standında bataryaları bağlı ve kablosuz kullanım modülüyle test imkanı sağlanmaktadır. Denizci ziyaretçiler Uzaktan kumanda modülüyle gaz kolu,ekranı ve GPRS sistemiyle ePropulsion sistemine hayran kalmışlardır.

Sergilediğimiz ePropulsion ürünleri arasında  Ayakta Kürek Bordu SUP olarak anılan ürünlere takılan Motor grubuyla SUP lar daha güvenli emniyetli ve hızlı hale getirilmektedir. Tüm SUP lara uyan sistemiyle SUP kullanıcılarına daha uzun mesafelere gitmek ve daha hızla hareket ederek sportif seyirler sağlamaktadır. SUP kullanıcıları aniden değişen rüzgar ve dalga durumlarından etkilenmeden motorları sayesinde emniyetle geri dönebilmektedirler.

Erke Marine olarak sizleri standımıza ve test sürüşlerimize bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir