Elektrikli Dıştan Takma Motor

Erke Marine 2020 yılı başında Dünyanın bir numaralı Elektrikli Deniz Motorları imalat eden ePropulsion firmasının

Türkiye Tek Mümessili olmuştur. Pandeminin yoğun olarak tüm dünyayı etkilemesinden dolayı Elektrikli Deniz Motorlarının ithalatı Eylül 2020 yılını bulmuştur.

Elektrikli Dıştan Takma Motor

Kasım 2020 tarihinde Türkiye’de ilk defa Erke Marine olarak katıldığımız Tuzla Boat Show 2020 fuarında ki standımızda ePropulsion firmasının Spirit 1.0 Plus, Navy 3, Navy 6 Elektrikli Dıştan Takma Motorlarının tanıtımı yapılmış ve sergilenmiştir. Fuarda ayrıca SUP ve Kanolara da takılan Vaquita adı verilen son derece pratik elektrik motorları da tanıtılmıştır. Vaquita ismini nesli tükenmekte olan bir Yunus balığından almaktadır.

Elektrikli Dıştan Takma Motor

Erke Marine Elektrikli Deniz Motorları’nı Türkiye’ye de yoğun bir tanıtım kampanyasıyla başlatmıştır. ‘Pruvanız çevreci olsun’ mottosuyla başlayan kampanya da amaç Türkiye Sularının korunmasıdır. Elektrilkli deniz motorları çevreye sıfır atık projesinde de destek olmaktadır.Egsoz gazının olmaması, motorlarda yağ ve benzin kullanılmaması ve çok sessiz olması

Hem çevreyi hem de sularda yaşayan canlılara dost bir uygulamadır.

Elektrikli Dıştan Takma Motor

Türkiye Denizcileri özellikle Yelkenciler kolay kurulumu, kolay taşınması, teknelerinde benzin bulundurmaması ve en önemlisi yaz ve kış bakımı gerektirmemesi sebebiyle Spirit 1.0 Plus elektrikli deniz motorunu tercih etmektedirler.

Spirit 1.0 plus sıfır bakım ve sıfır parça ve kolayca montaj özellikleriyle yelkencilerin gözde ürünleri arasına girmiştir.

Spirit 1.0 Plus Elektrikli Dıştan Takma Motor istenildiği takdirde kendi çanta setiyle kolayca taşınabilmektedir. Böylelikle çalınmaya karşı da korunmaktadır. İsterseniz araba da isterseniz kamaranızda Spirit 1.0 plus motorunuzu depolayabilirsiniz.

Spirit 1.0 Plus

Spirit 1.0 Plus bir düğmeye basarak çalıştırılır –İple çekme, hava yaptı vs- problemleriyle asla karşılaşmazsınız. Kulanım koluyla ileri geri hareketi çok kolaydır. Kullanım kolunu kendinize döndürdüğünüzde ileri, ters tarafa döndürdüğünüzde tornistan komutunu alır.

Elektrikli Dıştan Takma Motor

Spirit 1.0 Plus kumanda kolu üzerinde bataryanın durumunu, hızını, kalan süreyi kolaylıkla görebilirisiniz. Hızını ayarlamak suretiyle ulaşacağınız menzile kolaylıkla varabilirisiniz.

Botonuz ister şişme ister fiber olsun Spirit 1.0 plus botunuzun ağırlığı ne olursa olsun (1500kg kadar)  sizlere aynı hız ve performansı verecektir.

Erke Marine ile temasa geçerek test seyri isteyebilirisiniz. Spirit 1.0 Plus Elektrikli Deniz Motoru ile Pruvanız Çevreci Olsun

Elektrikli Dıştan Takma Motor” te bir düşünce

  • erkemarine diyor ki:

   Merhabalar,

   Yerimiz Kemerburgaz/İstanbul’dadır.
   ePropulsion marka Elektrikli Dıştan Takma motorlarımızda en güçlü motor seçeneği 9.9HP’dir.
   Telefon numarası iletirseniz, teknenize uygun motor önerebiliriz.
   Veya satış müdürümüz Mehmet Pamuk bey ilede görüşebilirsiniz:
   +90 541 360 3512

   Saygılarımla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir