Epropulsion Yeni ürünü Spirit 1.0 Plus Elektrikli Dıştan Takma Motoru

Bot ve tekneler için -küçük benzinli dıştan takma motorların yerine- Denizcilerin tercihine sunulan Elektrikli Dıştan Takma Motor teknolojisinde pazar lideri olan ePropulsion firmasının  Yeni ürünü Spirit 1.o Plus  elektrikli dıştan takma  motoru.

Dünya satışları tabi ki Türkiye’de de Erke Marine tarafından başlatılan Spirit 1.0 Plus   yeni yayınlanan videolarını izlediğinizde ya da test seyrine çıktığınızda  sadece rüzgar ve su sesini duyacaksınız.Şanzuman ünitesinin olmaması motorun direk pervaneye bağlı olması sessizliği konusunda rakiplerine açık ara fark atmaktadır.

Spirit 1.0 Plus  , 3 beygir gücündeki bir benzinli dıştan takma motora eşdeğer itici güç sağlar ve 1,5 tona kadar olan tekneler için uygundur. Üzerindeki ekranın da Menzil ve çalışma zamanı bilgilerini görebilirsiniz, ileri ve geri hareketleri Elcik kolunun hareketiyle ayarlayabilirsiniz.Yakıt ya da yağ dökülme riski bulunmayan, bataryası üzerinde bulunan  basılan bir buton ile aktif hale gelen Spirit 1.0 Plus modelinin  kullanımını çok kolay ve yaz kış bakımları gerektirmemektedir.

Tüm ePropulsion motorlar  , hafif, yüksek performanslı bir lityum-iyon akü ile teçhiz edilir. Çıkarılabilir batarya ve motor grubu ,   taşımak ve saklamak için inanılmaz bir avantaj sağlar Spirit 1.0 Plus modelimizin en ağır parçası sadece 9 kg  ağırlığındadır ve çıkarılabilir batarya ve Motor grubu dahil toplam ağırlığı sadece 18 kg’dır. Motor grubu IP67 standartlarına göre imal edilmiştir ve  tamamen su geçirmezdir. Spirit 1.0 Plus  her türlü imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Spirit 1.0 Plus modelimiz piyasadaki en  yüksek kapasiteli 1276 Wh  bataryaya sahiptir.Bataryanın kapasitesi kadar suya düşmesi halinde yüzebilme özelliğiyle de çok ilgi çekmektedir.Seyir hızına bağlı olarak  46 mile varan menzili ve 20 saat varan batarya süresi vardır.

Erke Marine kurucusu ve Genel Müdürü Sn. Selin Kaya “Türkiye piyasasına girdiğimizden  bu yana, şişme botlar, ve küçük yelkenli tekneler için en çok tercih edilen dıştan takma motorlar haline geldik” dedi.

Spirit 1.0 Plus  benzinli bir dıştan takmalı motorun yapabileceği her şeyi yapıyor, avantajları ise daha hafif, daha sessiz,bakım ve yakıt masrafının olmaması, kullanımının daha kolay, ve daha çevre dostu olmasıdır.’’

Epropulsion firmasının tüm ürünleri gibi, Spirit 1.0 Plus  eksiksiz yüksek teknoloji aksesuarları paketleri sunmaktadır. Motorunuzu yeke koluyla kullanmak yerine –kablosuz- uzaktan kumanda eklemek suretiyle dümenli botlarınızda kullanabilirisiniz  . Spirit 1.0 Plus  Motor grubu ve  bataryasının kolay, güvenli bir şekilde saklanması ve taşınması için şık bir çanta seti de mevcuttur.

Türkiye tek mümessili Erke Marine tarafından ithal edilerek satışa sunulan Spirit 1.0 plus tüm servis ve yedek parça stoklarıyla sizlere güvenli ve keyifli  seyirler sunmaktadır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir