Stand Up Pedal board (SUP) Kürekçiler ve Kanocular için Vaquita

”Vaquita” ismi dünyada nesli tükenmek üzere olan bir yunus türünden gelmektedir.

Vaquita, Stand Up Pedal board (SUP) ve kanonuzla daha uzak mesafelere keyifli, güvenli ve hızlı seyir yapmanız için ideal şatları sağlamaktadır.

Kürek çekmenize destek olup su üzerinde daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.

Ayaklı Kürek Bordu (SUP) ile su üzerinde hareket etmek son zamanların en havalı su sporlarından biri ve popülaritesi gün geçtikçe de artmaktadır.

SUP ile denge merkezinizi güçlendirir, dengenizi geliştirirsiniz. Bunun yanı sıra seyir sırasında gölde, nehirde veya denizde güzel manzaralara doya doya bakabilirsiniz.

Küreğinize veya bileğinize taktığınız kablosuz uzaktan kumanda ile keyifli turlarınızın kontrolünü kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Vaquita’nın üzerindeki 1 HP motor (300 W) kullanıcılara 9 km/saat veya 5 knot’a kadar hız imkânı verir. Bu hızda 70 dakikalık seyir yapabilirsiniz. Bu hızın yarısında beş saatlik seyir süresine sahip olursunuz.

Vaquita’nın 8 farklı hız seviyesi, LED göstergesi ve acil durdurma fonksiyonu bulunmaktadır. Gerçek zamanlı batarya durumunu 4 farklı LED ışığıyla takip edebilirsiniz.

Salma adaptörlerimiz birçok farklı SUP tipiyle uyumludur. Kutu içeriğinden üç çeşit olmak üzere US fin, SUP fin ve Universal adaptör çıkmaktadır.

Vaquita ile SUP ve kanonuza birkaç dakika içinde motor olarak kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Biraz daha heyecana hazırsanız, Vaquita elektrikli motoru sizin için en mükemmel seçim olacaktır.

 Vaquita ile ‘SUP ve Kanonuzla daha hızlı, daha uzun, daha keyifli ve daha emniyetli seyirleriniz olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir