Elektrikli Dıştan Takma Motor

Kullanıcıların deneyimlerine göre taşınabilir tekne veya bot sahibi deniz tutkunlarının ePropulsion elektrikli dıştan takma motor tercih sebeplerini sizler için derledik.

Elektrikli Dıştan Takma Motor
Elektrikli Dıştan Takma Motor

Öncelikle elektrikli dıştan takma deniz motorlarla çevreyi korumak gerçek anlamda mümkün. Çünkü sıfır emisyon salgılıyorlar. Ayrıca yağ veya yakıt sızdırmadan seyir yapabiliyorsunuz.

 Bakım gerektirmemesi en büyük özellikleri. Saatlik ve periyodik bakımlarla uğraşmıyor, motor yağıyla, filtreyle, yakıt deposuyla veya motorun kış koşullarına hazırlığıyla ilgili konularda endişelenmiyorsunuz. Zamanınız size kalıyor.

İp ile çekilmez, hava yaptı vb. sebeplerle çalışmadı gibi problemlerle karşılaşmazsınız. İleri ve geri manevra hareketini yeke kolu sayesinde saat yönü ve tersine çevirerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

ePropulsion Elektrikli Dıştan Takma Motor
ePropulsion Elektrikli Dıştan Takma Motor

Elektrikli Dıştan Takma Motor

ePropulsion elektrikli dıştan takma deniz motorları pervane yapıları, torklarının gücü sayesinde daha güçlü itiş gücüne sahipler. Bu da daha ağır tekneleri/botları itme imkânı sağlıyor.

Yanıcı madde içermemesi seyrinizi emniyetli yapmanızı sağlamakta. Benzinli motorlarda yakıt göstergesi yoktur. Yolda kalabilirsiniz. Elektrikli motorlardaki gösterge sayesinde istediğiniz mesafeye süratinizi ayarlayarak ulaşabilirsiniz. Bataryanın taşınırlığı sayesinde istediğiniz yerde (Marinada, Restoranda vb.) şarj edebilirsiniz.

Elektrikli dıştan takmalı motorları taşımak çok kolay. Tek kişi tarafından kurulumu rahatlıkla yapılıyor. Aracınız bagajında rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz. Benzinli motorlarda olduğu gibi yağ lekesi veya yakıt dökülmesiyle endişelenmiyorsunuz.

Taşınabilir Elektrikli Dıştan Takma Motor
Taşınabilir Elektrikli Dıştan Takma Motor

Elektrikli Dıştan Takma Motor İnanılmaz sessiz olması huzurlu bir gezinti yapmanızı sağlıyor. Ailenizle, arkadaşınızla yaptığınız seyirlerde rahat bir şekilde iletişim kurabiliyorsunuz. Sessizliği sayesinde balıkçılar daha iyi av yapabiliyorlar.

İster ailenizle ister sportif amaçlı yaptığınız bir deniz seyrinde temiz hava soluyorsunuz. Benzin ve gaz kokuları gibi rahatsız edici kokularla karşılaşmıyorsunuz.

Sonuç olarak ePropulsion elektrikli dıştan takma motorlar ile aynı fiyata daha fazla beygir gücü ve batarya kapasitesi satın alıyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir