ePropulsion, 2021 Hidrojeneratörlü imalat hattını büyük bir gururla sunar.

ePropulsion CEO’su Danny Tao, “Tüm ePropulsion serisini 2021 model yılı için yeni özellikler ve özellikler  sunarak güncelledik ve hatta yeni bir model sunduk” dedi. “Spirit 1.0, Navy 3.0 ve Navy 6.0 satışlarında beş yıldan fazla deneyime sahibiz. Bol miktarda geri bildirim topladık ve müşterilerimizin ve bayilerimizin ürünlerinde hangi özellikleri aradıklarını biliyoruz. 2021 ürün grubumuz piyasadaki en güçlü, çok yönlü ve gelişmiş elektrik motorlarını içeriyor ve müşterilerimizin ve sahiplerinin memnun olacağından eminiz. “

ePropulsion markası dünyadaki değişimin öneminin farkındadır bu sebeple her boyuttaki deniz taşıtları için temiz enerji olan geniş bir elektrik motoru yelpazesine sahiptir, Böylelikle  gezegenimizin ve okyanuslarımızın geleceği için Zero Emisyon üretir.

Motor endüstrisinde gelişimlerin tüm adresi elektrikli motorlara çıkıyor.Elektrikli Motorlar denizcilik sektöründe de bu eğilimi yakınen takip etmektedir.

Dünyanın en önemli Elektrikli dıştan takma motor üreticisi olan ePropulsion , 2021 yılı yeni ürün modelleri  serisini bugün duyurdu.

Elektrikli deniz motorları alanında Devrim yaratacak – tüm elektrikli dıştan takmalı motor ve pod modellerinde – HidroJeneratör – sistemi kullanılmaya başlanmıştır.  

 HidroJeneratör, bir yelkenli teknedeki ‘’elektrikli deniz motorunun’’, pervanenin ters dönmesiyle  motoru bir türbine çevirmesine izin vermesi suretiyle, tekne yelken ile seyir yaparken  kendi bataryasını şarj etmesidir.

ePropulsion 2021 yılındaki tüm ürün yelpazesi, Hidrojeneratör   sisteminin yanı sıra    her motorda 48 volt içerir. 48V batarya ve sistem ilk olarak 2020 yılının Temmuz ayında , orijinal Spirit 1.0’ın bir evrimi olan Spirit 1.0 Plus ile dünyaya  tanıtılmıştır .

ePropulsion 2020 modellerindeki HidroJeneratör değişikliğinin yanısıra diğer önemli değişiklikleri şöyle sıralayabiliriz:

– Daha iyi performans ve daha az gürültü  için Güvenlik Bileklikleri.

– Hem Spirit hem Navy modelleri için ortak kullanılan yeni ergonomik Yeke

-Tüm modellerde doğrudan tahrikli fırçasız motorlar kullanılmaktadır.

Elektrikli dıştan takma motorlarda Hidrojenerasyon  özelliği.

Elektrikli dıştan takma motorlar hem şehir şebekesi hem de Solar panel vasıtasıyla kolaylıkla sarj edilebilmektedir.Ancak Uzun yol seyri yapan ve sadece Solar panel ile şarj imkanı olan –özellikle- yelkenciler Bataryaların şarj edilmesinde güçlükler ile karşılaşabilmektedir

ePropulsion Hidrojenaratör ile  yeni seride   İster gündüz ister gece seyirlerinde dıştan takma motor bataryaları 4 ila 10 knot arasındaki hızlarda yelken seyrinde şarj edilmesini sağlar. ” Uzun yıllardır Denizciler  –özellikle – Yelkenciler arasında  konuşulan elektrikli dıştan takma motorlar kendi enerjisini üretilebilecekmi sorusunun cevabı da böylelikle gerçekleşmiş olmaktadır.  ePropulsion,dünyada  ilk defa tüm dıştan takmalı motorlar modellerinde  HidroJeneratör sistemini imal ederek kullanıcılara sunan şirket olmuştur.

ePropulsion modellerde kullanıma sunulan ‘’Yeni güvenlik bilekliği’’, denize adam düştü gibi acil durumlarda motoru kapatan geleneksel kapatma anahtarı kordonundan daha rahat ve takılması daha kolay bir uygulamadır.

Yeni güvenlik bilekliği, arkadan aydınlatmalı yeke ekranı, katlanır destek seçeneği

Yeni Evo Tiller ePropulsion dıştan takma motorla uyumludur. Dahası, gelişmiş ergonomi ve tepkiye ve güç, voltaj, kalan çalışma süresi ve pil seviyesi hakkında bilgi içeren entegre bir ekrana sahiptir. Geceleri daha iyi görünürlük için arkadan aydınlatılmıştır.

Diğer önemli yenilik ise 6kW / 9 HP güç oranına sahip yeni Pod Drive 6.0 Evo’nun katlanır pervane ile sunulmasıdır.

EPropulsion CEO’su Danny Tao, “Tüm ePropulsion serisini 2021 model yılı için yeni özellikler ve özellikler  sunarak güncelledik ve hatta yeni bir model sunduk” dedi. “Spirit 1.0, Navy 3.0 ve Navy 6.0 satışlarında beş yıldan fazla deneyime sahibiz. Bol miktarda geri bildirim topladık ve müşterilerimizin ve bayilerimizin ürünlerinde hangi özellikleri aradıklarını biliyoruz. 2021 ürün grubumuz piyasadaki en güçlü, çok yönlü ve gelişmiş elektrik motorlarını içeriyor ve müşterilerimizin ve sahiplerinin memnun olacağından eminiz. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir