Su ve Doğa Her Şeydir!

Su ve Doğa Her Şeydir!

Türkiye’nin Doğasını ve Sularını Plastik Atıklardan Koruyalım.

Bosphorus Boat Show Pendik Marina (21-29 Ekim 2023) – Elektrikli Mobilite Lideri ePropulsion ve Erke Marine, Plastik Kirliliğiyle Mücadeleye Özel Sağlıklı su Mataraları ile Katkı Sağlıyor

Doğa ve Su, yaşamın temel taşlarıdır. Bu nedenle, Ülkemizin doğasını ve sularını plastik atıklardan koruma konusundaki kararlılığımızı vurgulamak için  Bosphorus Boat Show 2023’te, Sularımızın ve denizlerimizin plastik kirliliğiyle mücadele etmek amacıyla sizlere özel olarak üretilmiş ‘’Tekrar Doldurabilir Su Mataraları’’ hediye edeceğiz.  

Erke Marine Kurucusu  Selin Kaya, “Doğaya, çevremize ve insanlığa olan sorumluluğumuz Plastik atıklarla mücadele etmemizi mecbur kılıyor, bilimsel araştırmalar 2050 yılına kadar okyanuslardaki plastik ağırlığın okyanuslarda yaşayan balıklardan daha fazla olacağını öngörüyor” diyor. Bu yüzden Bosphorus Boat Show 2023’te Erke Marine standını ziyaret eden deniz severlere sağlıklı şekilde üretilmiş mavi renkli bir su matarası hediye edeceğiz. Bu küçük eylemle Türkiye sularına 500 binden fazla atık pet su şişenin girmesini engellemeyi hedefliyoruz.

Sizlerden ricamız ister denizde ister karada Su Mataranızı doldurmak suretiyle PET şişe kullanımınızı azaltmanızdır. Mavi Mataralarınızı istediğiniz dolum yerinde doldurabilirsiniz. Bu basit eylem, plastik atıkların su canlıları, balıklar, mercan resifleri, deniz çayırı yatakları ve mangrov ormanları gibi deniz ekosistemlerine verdiği zararı azaltmada önemli bir rol oynayacaktır.

Bosphorus Boat Show 2023 fuarında sizlere Denizleri Mutlu Eden Ürünlerimiz olan elektrikli pod, içten ve dıştan takma ePropulsion motorlarımız,

Ayrıca Teknenizde denizlerin altını keşfetme keyfinin yanı sıra, teknenizin alt kontrolü, çapanın durumu ve özellikle kıçtan kara yaparken halatların kolaylıkla bağlanmasını sağlayan SuBlue sea scooter en yeni modelleri sergilenecektir.

Bosphorus Boat Show 2023 fuarında bizlerle , sürdürülebilir denizciliği, tekneciliği teşvik etmek için Erke Marine yetkilileriyle görüşebilir; önerilerinizi bizlerle paylaşa bilirisiniz. Elektrikli ürün yelpazemiz hakkında görüşebilir ve ePropulsion’un içten ve dıştan takma elektrikli motorları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Su ve doğa her şeyimizdir. Türkiye’nin doğasını ve sularını korumak için, sizleri sürdürülebilir ve çevreci bir gelecek inşa etmeye destek vermeye davet ediyoruz.

Mavi Vatanımızı, Mavi Mataralarımız ile koruyalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir