Sualtı Scooter ile Uçakta Seyahat Edebilir miyim?

Kullanıcı dostu tasarımı, güçlü motoru ile tüm rakiplerinizi sudan çıkaran, son derece güçlü, çevik bir su altı scooterlarımızla tanışın. Su altında maksimum esneklik sağlarken aşırı hızın keyfini çıkarın.

Hayallerinizin Ötesine Süzülün.

IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) yönergelerine göre, hava taşımacılığı için ölçü olarak kabul edilen Watt-saat (Wh) değerini elde etmek için Volt (V) ile Amper-saat (Ah) çarpılarak pil kapasitesi belirlenir. Cep telefonları ve dizüstü bilgisayarlar gibi Tüketici Elektroniği olarak adlandırılan ürünler için lityum iyon pillerin üst limitleri 100Wh, alet ve gereçler için 160Wh’dir. Sublue sualtı scooter pilleri 98Wh ve 158Wh’dir ve SGS tarafından UN38.3’e göre test edilmiştir, bu nedenle uçaklarda taşınmasına izin verilir.

Sublue’nun tüm su altı scooter pilleri zaten Lityum-iyon tiplerindedir. İşte Lityum İyon Pilin birkaç önemli avant

  • Kurşun asit akülerin ağırlığının üçte biri (veya daha az).
  • Kurşun asit akülerden daha hızlı şarj olur.
  • Daha temiz teknoloji ve çevre için daha güvenli.
  • Daha az bakım gerektirir.
  • Daha uzun ömürlüdür. Kurşun asitte sadece 400-500 döngüye kıyasla 5000 kez veya daha fazla döngü yaparlar. Döngü ömrü, lityum iyon pillerde sadece biraz

etkilenirken, kurşun asitteki daha yüksek deşarj seviyelerinden büyük ölçüde etkilenir.

• Tüm deşarj döngüsü boyunca voltajını korur. Bu, elektrikli bileşenlerin daha yüksek ve daha uzun ömürlü verimliliğine izin verir. Kurşun asit voltajı, deşarj döngüsü boyunca sürekli olarak düşer.

Hava yoluyla taşımadan veya taşımadan önce pili üründen çıkardığınızdan emin olun ve pili ilgili düzenlemelere göre ayrı olarak saklayın.

Seyahat

Genel olarak, özel ihtiyaçları olan yolcular için bilgi almak için havayolunuzun

web sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Havayolunuza deniz scooter’ınızla seyahat edeceğinizi söyleyin. Her bir taşıyıcının daha kısıtlayıcı politikaları olabilir.

Pilin ve Sublue Sualtı Scooter’ın amacını ve kullanımını terminal ve havayolu personeli ve/veya gümrükten istenmesi halinde açıklamak için her zaman kullanım kılavuzunun ve/veya kataloğun bir kopyasını yanınızda taşıyın.

Paketleme

Sualtı scooter’ınızı seyahat ederken bile koruma altında tutmak için, sabit veya keskin nesneler yerine yumuşak nesnelerle sabitlemeniz ve paketlemeniz önemle tavsiye edilir. Piyasada, su altı scooter’ınızın hasar görmemesi için tam koruma sağlayabilecek kılıflar veya çantalar bulunmaktad

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir