AVRASYA BOAT SHOW’DA

17-24 Aralık tarihlerinde düzenlenecek Avrasya Boat Show’da Erke Marine temsil ettiği markalar ve ürün gamı ile fuarın en renkli standı olacak.

%100 elektrikli tekneler, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Avrasya Boat Show Fuarında Türkiye’nin %100 elektrikli tekneleri denize inmeye hazır.

Balıkçılar, yazlıkçılar ve kampçılar, 17-24 aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek olan Avrasya Boat Show Karada fuarında Erke Marine elektrikli deniz motorunu, Safter 3.50 ve Volster 5.35m fiber teknede inceleme imkânına ulaşabilecekler.

Son yıllarda elektrikli deniz motorları, lityum pil endüstrisinin gelişimi, kolay kullanım deneyimleri sıfır bakım masrafı ekonomisi ve çevre bilinci nedeniyle kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmeye başlamıştır. 

Yenilikçi teknoloji ürünleri ve güçlü yapısı ile elektrikli deniz motorlarında Türkiye’nin lider firması Erke Marine olarak sizleri fuarda görmekten memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz. 

Sualtı Scooter Modelleri

Türünün ilk hafif su scooter’ını tanıtmaktan gurur duyuyoruz, herhangi bir rakiple yarışabilecek kapasitede ve yarısından daha az ağırlığa sahiptir. 

Tasarım, hidrodinamik gövdesini, mevcut otomotiv ve teknecilik trendlerine dayalı zarif renkler ve dokularla birleştirir ve yüksek görünürlük sağlar.

(Dünya / Türkiye Prömiyeri)

Sade ve akıcı tasarımı ve kolay kullanımı ile çocuklar, yeni başlayanlar ve yüzme bilmeyenlerin güvenle kullanabileceği bir giriş modelidir.
50 dakikaya kadar kullanılabilen dahili bir lityum pil ile tamamen entegre bir tiptir ve kurulumu ve çalıştırılması kolaydır, bu nedenle herkes hemen kullanabilir.

Satış Müdürü ‌
Mehmet Pamuk
+90 541 360 3512
m.pamuk@erkemarine.com

Satış Sorumlusu ‌
Serkan ŞAHİN
+90 541 360 35106
serkan@erkemarine.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir