Kamp ve Karavan tatilinizi ”eLite” ile daha keyifli hale getirin

Mesut Tomak ve ailesi uzun yıllardır şehir hayatının aşırı stresinde kaçmak ve çocukları Alperen’in doğayı tanıması sevmesi amacıyla hafta sonları İstanbul çevresinde kamp kurmayı başaran ailelerden.


Tomak Ailesi’nin #karavan yok ancak arabalarında bulundurdukları çadır ekipmanları ve mutfak eşyalarıyla

kamp ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyorlar.


Geçen sene Satın aldıkları 270 şişme botlarıyla gittikleri göl ve deniz kıyılarında ailece seyir yapmayı çok seviyorlar. Botları için aldıkları 3hp benzinli motorlarının taşınması, arabadaki kokusu, çalıştırmadaki sıkıntıları nedeniyle bir iki denemeden sonra benzinli motordan vazgeçerek kamp alanına götürmeme kararı aldılar.

ePropulsion firmasının ürettiği dünyanın en hafif, en sessiz, en güçlü motoru “eLite” ile tanışmalarını Mesut Bey şöyle anlatıyor..

“Oğlum Alperen Bot ile açılmayı ve balık tutmayı çok seviyor. Benzinli motorun sıkıntıları, sorunları sebebiyle yanımıza almamamıza çok üzülüyordu.
Bir kaç gün önce arkadaşlarıyla youtube videoları arasında eLite tanıtım filmini görüyorlar. Akşam eve geldiğimde heyecanla bana gösterdi.. Çok beğendik ve Türkiye Mümessili Erke Marine’yi Alperen ile ziyaret ederek satın almaya karar verdik.
Erke Marine ziyaretimizde eLite ürünlerinin Mart 2024 de stoklarında olacağını stoklarında sadece test için kullandıkları eLite motorları bulunduğunu açıkladılar.. Ancak Alperen’in ısrarlı istekleri karşısında stoklarından bir ürünü Alperen’e Mart ayı sonuna kadar kullanmak üzere verdiler..
Alperen’in ısrarlarıyla 2024 ayının ilk kampını Şubat ayında yaptık.
Hemen botumuzu şişirdik eLite monte ettik(Alperen kimseye bırakmadı) ve sonra mükemmel bir göl seyri.. Ne ses, Ne Gürültü, Ne Koku, Ne Benzin.. Müthişti
Bundan böyle biz nereye eLite oraya..”

Mesut Tomak ve Ailesine eLite motorları ile #kamp ve #kampçılık yaşamlarında başarılar diliyoruz.
Çok Önemli bir konu da Alperen bizlere söz verdi: O artık bir “#SportifBalıkcılık” üyesi yani yakaladığı balıklara zarar vermeden suya geri salacak..
“eLite” elektrikli dıştan takma motorlar ile Sularımızı korurken Kamp ve Karavan hayatınızı keyifli ve renkli hale getirin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir